MENU

TECHNOLOGIE BEZ GRANIC

O nas

Champion Group jest liderem kompleksowych rozwiązań technologicznych dla branży pieczarkarskiej. Naszym klientom oferujemy zarówno wykonanie prac budowlanych i konstrukcyjnych, jak również cały zakres maszyn i urządzeń. Jako główny cel dzielności stawiamy sobie wspieranie producentów pieczarek, dostarczając im najnowocześniejsze technologie i know-how. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, pozwalają mam proponować rozwiązania, które poprawiają efektywność wszystkich etapów uprawy pieczarek. Współpracujemy z najlepszymi inżynierami i dostawcami, aby zaproponować produkty i usługi o bezkompromisowej jakości. Gwarantujemy ją, gdyż w każdej fazie tworzenia naszych produktów i realizacji usług - od rozpoczęcia projektu, do jego zakończenia i wdrożenia - zachowujemy najwyższe standardy. Nasze projekty mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta, a zastosowane rozwiązania technologiczne umożliwiają dostosowanie ich do różnych warunków lokalno-klimatycznych.

Każdy realizowany projekt powstaje w oparciu o szczegółową analizę potrzeb klienta, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że oferujemy optymalne rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Szeroki zakres oferowanych produktów i rozwiązań, elastyczność oraz dostosowanie ich do potrzeb odbiorcy, jak również dbałość o każdy szczegół, zapewniają pełną satysfakcję naszych klientów.

.

 
x
x

Champion Group

ul. Waryńskiego 32-36

86-300 Grudziądz

Nip: 554-191-59-95

Regon: 871-675-114

Tel.: (+48) 56 475 47 00

Fax: (+48) 56 461 20 36

champion@championgroup.eu

 

 

 Reklama i Marketing 

Jakub Tomczak
Tel.: (+48) 693 655 333
Fax.: (+48) 56 461 13 41
jakub.tomczak@championgroup.eu

DZIAŁ INWESTYCYJNY

Dyrektor ds. Inwestycji:
mgr inż. Marek Fularczyk
Kom.: (+48) 883 364 072
Fax.: (+48) 56 461 13 41
marek.fularczyk@championgroup.eu

Kierownik Działu Zakupów:
Michał Glaza
Tel.: (+48) 56 475 47 15
Kom.: (+48) 883 364 075
Fax: (+48) 56 461 13 41
michal.glaza@championgroup.eu

Specjalista ds. Zakupów:
Emilia Czapla
Tel.: (+48) 56 475 47 05
Tel.: (+48) 502 626 963
Fax.: (+48) 56 461 13 41
emilia.czapla@championgroup.eu

Specjalista ds. Zakupów:
Rafał Tuptanowski
Tel.: (+48) 516 043 112
Tel.: (+48) 502 626 963
Fax.: (+48) 56 461 13 41
rafal.tuptanowski@championgroup.eu

Kierownik Działu Projektowego
mgr inż.Wojciech Remus
Tel.: (+48) 883 364 074
Fax.: (+48) 56 461 13 41
wojciech.remus@championgroup.eu

Asystent Kierownika Działu Projektowego
Sylwia Szczepanik
Tel.: (+48) 56 475 47 11
Fax.: (+48) 56 461 13 41
sylwia.szczepanik@championgroup.eu

Kierownik Projektu:
mgr inż. Rafał Licznerski
Kom.: (+48) 502 731 363
Fax.: (+48) 56 461 13 41
rafal.licznerski@championgroup.eu

Kierownik Projektu:
Dominik Kowalski
Tel.: (+48) 661 764 727
Fax.: (+48) 56 461 13 41
dominik.kowalski@championgroup.eu

Inżynier ds. Przygotowania i Organizacji Budów:
Łukasz Pulchny
Tel.: (+48) 56 475 47 11
Fax.: (+48) 56 461 13 41
dominik.kowalski@championgroup.eu

Specjalista ds. Przygotowania Umów:
Rafał Bukowski
Tel.: (+48) 56 475 47 11
Fax.: (+48) 56 461 13 41
dominik.kowalski@championgroup.eu

DZIAŁ HANDLOWY

Dyrektor Handlowy:
Andrzej Piotrowski
Tel.: (+48) 662 296 677
Fax.: (+48) 56 461 13 41
andrzej.piotrowski@championgroup.eu

Zastępca Dyrektora Handlowego:
Krystian Lomiak
Tel.: (+48) 501 327 414
Fax: (+48) 56 461 13 41
krystian.lomiak@championgroup.eu

Dyrektor ds. Exportu:
Piotr Kayzer
Tel.: (+48) 669 443 555
Fax: (+48) 56 461 13 41
piotr.kayzer@championgroup.eu

Manager ds. Exportu:
Karolina Warszewska - Wiącek
Tel.: (+48) 500 117 929
Fax.: (+48) 56 461 13 41
karolina.wiacek@championgroup.eu

Manager ds. Exportu [Wschód]:
Magdalena Jańczuk-Robionek
Tel.: (+48) 609 318 061
Tel.: (+48) 56 475 44 87
Fax.: (+48) 56 461 13 41
magdalena.robionek@championgroup.eu

Manager ds. Exportu [Wschód]:
Taras Biłyk
Tel.: (+48)  695 294 008
Tel.: (+38) 673 546 629
Fax.: (+48) 56 461 13 41
taras.bilyk@championgroup.eu

Kierownik działu Polska:
Błażej Musiał
Tel.: (+48) 56 475 47 09
Tel.: (+48) 605 844 578
Fax.: (+48) 56 461 13 41
blazej.musial@championgroup.eu

Kierownik ds. Sprzedaży:
Michał Ressel
Tel.: (+48) 507 015 008
Fax.: (+48) 56 461 13 41
michal.ressel@championgroup.eu

Kierownik Działu Realizacji i Logistyki:
Michał Szczepaniak
Tel.: (+48) 56 475 47 15
Kom.: (+48) 509 055 736
Fax.: (+48) 56 461 13 41
michal.szczepaniak@championgroup.eu

Specjalista ds. Realizacji i Logistyki:
Łukasz Schimmelpfennig
Tel.: (+48) 56 475 47 13
Fax.: (+48) 56 461 13 41
lukasz.s@championgroup.eu

Specjalista ds. Realizacji i Logistyki:
Karolina Knorst
Tel.: (+48) 56 475 47 13
Fax.: (+48) 56 461 13 41
karolina.knorst@championgroup.eu

Manager ds. Kontroli Chłodnictwa i Klimatu:
Maciej Bernacki
Tel.: (+48) 693 658 555
Tel.: (+48) 56 475 47 06
Fax.: (+48) 56 461 13 41
maciej.bernacki@championgroup.eu

DZIAŁ BUDOWY MASZYN

Dyrektor Operacyjny:
Michał Kustusch
Tel.: (+48) 56 475 44 52
Kom.: (+48) 513 129 339
michal.kustusch@championgroup.eu

Asystent Dyrektora Operacyjnego:
Daria Jędrzejewska
Tel.: (+48) 56 475 47 14
Kom.: (+48) 536 409 344
Fax: (+48) 56 475 44 52
daria.jedrzejewska@championgroup.eu

DZIAŁ EKONOMICZNY

Dyrektor ds. Ekonomicznych:
Wojciech Borowski
Tel.: (+48) 602 739 177
Fax.: (+48) 56 461 13 41
wojciech.borowski@championgroup.eu

DZIAŁ FINANSOWY

Kierownik Działu Finansowego:
Lidia Grabowska
Tel.: (+48) 56 475 47 04
Fax.: (+48) 56 461 20 36
lidia.grabowska@championgroup.eu

Zastępca Kierownika Działu Finansowego:
Jolanta Mioduszewska
Tel.: (+48) 56 475 47 04
Fax.: (+48) 56 461 20 36
jolanta.mioduszewska@championgroup.eu