MENU

TECHNOLOGIE BEZ GRANIC

O nas

Champion Group jest liderem kompleksowych rozwiązań technologicznych dla branży pieczarkarskiej. Naszym klientom oferujemy zarówno wykonanie prac budowlanych i konstrukcyjnych, jak również cały zakres maszyn i urządzeń. Jako główny cel dzielności stawiamy sobie wspieranie producentów pieczarek, dostarczając im najnowocześniejsze technologie i know-how. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, pozwalają mam proponować rozwiązania, które poprawiają efektywność wszystkich etapów uprawy pieczarek. Współpracujemy z najlepszymi inżynierami i dostawcami, aby zaproponować produkty i usługi o bezkompromisowej jakości. Gwarantujemy ją, gdyż w każdej fazie tworzenia naszych produktów i realizacji usług - od rozpoczęcia projektu, do jego zakończenia i wdrożenia - zachowujemy najwyższe standardy. Nasze projekty mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta, a zastosowane rozwiązania technologiczne umożliwiają dostosowanie ich do różnych warunków lokalno-klimatycznych.

Każdy realizowany projekt powstaje w oparciu o szczegółową analizę potrzeb klienta, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że oferujemy optymalne rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Szeroki zakres oferowanych produktów i rozwiązań, elastyczność oraz dostosowanie ich do potrzeb odbiorcy, jak również dbałość o każdy szczegół, zapewniają pełną satysfakcję naszych klientów.

.

 
x
x

Champion Group

ul. Waryńskiego 32-36

86-300 Grudziądz

Nip: 554-191-59-95

Regon: 871-675-114

Tel.: (+48) 56 475 47 00

Fax: (+48) 56 461 20 36

champion@championgroup.eu

 

 

Dyrektor Zarządzający:

mgr inż. Waldemar Gaca

Tel.: (+48) 56 475 47 10

waldemar.gaca@championgroup.eu

 Reklama i Marketing 

Specjalista ds. Marketingu
Jakub Tomczak
Tel.: (+48) 56 475 47 06
Fax.: (+48) 56 461 13 41
jakub.tomczak@championgroup.eu

Pion Obsługi Inwestycji

Dyrektor Zarządzający
Waldemar Gaca
Tel.: (+48) 503 145 778
Fax.: (+48) 56 461 13 41
waldemar.gaca@championgroup.eu

Kierownik Działu Projektowania
mgr inż.Wojciech Remus
Tel.: (+48) 883 364 074
Fax.: (+48) 56 461 13 41
wojciech.remus@championgroup.eu

Koordynator:
mgr inż. Rafał Licznerski
Kom.: (+48) 502 731 363
Fax.: (+48) 56 461 13 41
rafal.licznerski@championgroup.eu

Koordynator:
mgr inż. Marek Fularczyk
Kom.: (+48) 883 364 072
Fax.: (+48) 56 461 13 41
marek.fularczyk@championgroup.eu

Koordynator:
Dominik Kowalski
Tel.: (+48) 661 764 727
Fax.: (+48) 56 461 13 41
dominik.kowalski@championgroup.eu

Dział Zakupów Materiałów Budowlanych:
Anna Demska
Tel.: (+48)  883 364 119
Fax.: (+48) 56 461 13 41
anna.demska@championgroup.eu

 

Pion Handlowy

Dyrektor Handlowy:
Andrzej Piotrowski
Tel.: (+48) 662 296 677
Fax.: (+48) 56 461 13 41
andrzej.piotrowski@championgroup.eu

Zastępca Dyrektora Handlowego:
Krystian Lomiak
Tel.: (+48) 501 327 414
Fax: (+48) 56 461 13 41
krystian.lomiak@championgroup.eu

Manager ds. Exportu:
Tomasz Wierzbicki
Tel.: (+48) 781 995 214
Fax: (+48) 56 461 13 41
tomasz.wierzbicki@championgroup.eu

Manager ds. Exportu:
Karolina Warszewska - Wiącek
Tel.: (+48) 500 117 929
Fax.: (+48) 56 461 13 41
karolina.wiacek@championgroup.eu

Kierownik działu Polska:
Błażej Musiał
Tel.: (+48) 56 475 47 09
Tel.: (+48) 605 844 578
Fax.: (+48) 56 461 13 41
blazej.musial@championgroup.eu

Kierownik ds. Sprzedaży:
Michał Ressel
Tel.: (+48) 507 015 008
Fax.: (+48) 56 461 13 41
michal.ressel@championgroup.eu

Z-ca Kierownika Działu Sprzedaży: 
Dawid Przewodowski
Tel.: (+48) 56 475 47 08
Tel.: (+48) 510 080 882 
Fax.: (+48) 56 461 13 41
dawid.przewodowski@championgroup.eu

Dział Realizacji i Logistyki

Kierownik:
Michał Szczepaniak
Tel.: (+48) 56 475 47 15
Kom.: (+48) 509 055 736
Fax.: (+48) 56 461 13 41
michal.szczepaniak@championgroup.eu

Zastępca Kierownika Działu Realizacji i Logistyki:
Anna Demska
Tel.: (+48) 56 475 47 12
Kom.: (48) 883 364 119
Fax: (+48) 56 461 13 41
anna.demska@championgroup.eu

Kierownik Działu Zakupów:
Michał Glaza
Tel.: (+48) 56 475 47 15
Kom.: (+48) 883 364 075
Fax: (+48) 56 461 13 41
michal.glaza@championgroup.eu

Specjalista ds. Realizacji i Logistyki:
Emilia Czapla
Tel.: (+48) 56 475 47 12
Tel.: (+48) 502 626 963
Fax.: (+48) 56 461 13 41
emilia.czapla@championgroup.eu

Specjalista ds. Realizacji i Logistyki:
Łukasz Schimmelpfennig
Tel.: (+48) 56 475 47 13
Fax.: (+48) 56 461 13 41
lukasz.s@championgroup.eu

Dział Kontrolingu

Kierownik
Katarzyna Tomczyk
Tel.: (+48) 56 475 47 07
Fax.: (+48) 56 461 13 41
katarzyna.tomczyk@championgroup.eu

Referent ds. Kontrolingu:
Małgorzata Jastrząb:
Tel.: (+48) 56 475 47 07
Fax.: (+48) 56 461 13 41
malgorzata.jastrzab@championgroup.eu

Referent ds. Kontrolingu:
Karolina Knorst:
Tel.: (+48) 56 475 47 03
Fax.: (+48) 56 461 13 41
karolina.knorst@championgroup.eu

Dział Administracji

Kierownik
Lidia Grabowska
Tel.: (+48) 56 475 47 03
Fax.: (+48) 56 461 20 36
lidia.grabowska@championgroup.eu