MENU

Jakość produktów

Wszystkie nasze produkty wykonane są z surowców i komponentów najwyższej jakości.
Nowoczesna technologia w połączeniu z doświadczeniem i pomysłowością naszych inżynierów, znających doskonale procesy produkcyjne, skutkuje  otrzymaniem produktów, które spełniają najwyższe standardy i oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Odpowiednio użyte materiały i dbałość o każdy szczegół w procesie produkcji sprawiają, że nasze produkty zawsze są niezawodnie nawet w szczególnych warunkach klimatycznych panujących w komorach uprawowych.
Regularne monitorowanie wszystkich procesów produkcyjnych gwarantuje, że nasze produkty są bezpieczne i wykonane zgodnie z najwyższymi standardami.

 
x
x

Champion Group

ul. Waryńskiego 32-36

86-300 Grudziądz

Nip: 554-191-59-95

Regon: 871-675-114

Tel.: (+48) 56 475 47 00

Fax: (+48) 56 461 20 36

champion@championgroup.eu

 

 

Dyrektor Zarządzający:

mgr inż. Waldemar Gaca

Tel.: (+48) 56 475 47 10

waldemar.gaca@championgroup.eu

 Reklama i Marketing 

Tel.: (+48) 56 475 47 06

Fax.: (+48) 56 461 20 36

champion@championgroup.eu

Dział Handlowy

Specjalista ds. Sprzedaży:
Dawid Przewodowski
Tel.: (+48) 56 475 47 08
Tel.: (+48) 510 080 882
Fax.: (+48) 56 461 13 41
dawid.przewodowski@championgroup.eu

Referent ds. Sprzedaży:
Błażej Musiał
Tel.: (+48) 56 475 47 09
Tel.: (+48) 605 844 578
Fax.: (+48) 56 461 13 41
blazej.musial@championgroup.eu

Dział Realizacji i Logistyki

Kierownik:
Michał Szczepaniak
Tel.: (+48) 56 475 47 15
Kom.: (+48) 509 055 736
Fax.: (+48) 56 461 13 41
michal.szczepaniak@championgroup.eu

Zastępca Kierownika Działu Realizacji i Logistyki:
Anna Demska
Tel.: (+48) 56 475 47 12
Kom.: (48) 883 364 119
Fax: (+48) 56 461 13 41
anna.demska@championgroup.eu

Specjalista ds. Realizacji i Logistyki:
Michał Glaza
Tel.: (+48) 56 475 47 15
Kom.: (+48) 883 364 075
Fax: (+48) 56 461 13 41
michal.glaza@championgroup.eu

Specjalista ds. Realizacji i Logistyki:
Emilia Czapla
Tel.: (+48) 56 475 47 12
Tel.: (+48) 502 626 963
Fax.: (+48) 56 461 13 41
emilia.czapla@championgroup.eu

Referent ds. Realizacji i Logistyki:
Łukasz Schimmelpfennig
Tel.: (+48) 56 475 47 13
Fax.: (+48) 56 461 13 41
lukasz.s@championgroup.eu

Dział Kontrolingu

Kierownik
Katarzyna Tomczyk
Tel.: (+48) 56 475 47 07
Fax.: (+48) 56 461 13 41
katarzyna.tomczyk@championgroup.eu

Referent ds. Kontrolingu:
Małgorzata Jastrząb:
Tel.: (+48) 56 475 47 07
Fax.: (+48) 56 461 13 41
malgorzata.jastrząb@championgroup.eu

Referent ds. Kontrolingu:
Karolina Knorst:
Tel.: (+48) 56 475 47 03
Fax.: (+48) 56 461 13 41
karolina.knorst@championgroup.eu

Dział Administracji

Kierownik
Lidia Grabowska
Tel.: (+48) 56 475 47 03
Fax.: (+48) 56 461 20 36
lidia.grabowska@championgroup.eu